MaiBi Baby Pink
Neohodnoceno
Podrobnosti hodnocení
![]()
Detailní popis produktu
Jeho světlý odstín růžové evokuje sladký holčičí svět, kdy jsme se zdobily korálky a dělaly svět krásnější. Ano, přesně takový je medvídek Baby Pink, který Vás pohltí do ranných dětských let, které umocňuje vůně Sweet Strawberry. Intenzitu vůně si regulujte pomocí ventilace dle vlastní potřeby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LUXURY DIAMONDS EDITION |
|---|---|
| EAN: | 8594206710341 |
| Obsah balení: | Krabička obsahuje pohledovou část (medvídka) včetně držáku k uchycení do mřížky ventilace, vůni balenou v transparetní PET folii, návod k použití. |
| Hmotnost: | 18g |
| Rozměry krabičky: | 12x9x4 cm |
| Rozměry medvídka: | 5x5,5x1 cm |
| Výdrž vůně: | až 28 dní |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOTHESS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vítová 122, 763 16, Fryšták, Česká Republika |
| E-mail : | info@hothess.cz |

