MaiBi Black Hematit
![]()
MaiBi Black Hematit
Detailní popis produktu
Síla a odvaha, jež je skrytá v medvídkovi MaiBi Black Hematit, Vám přináší životodárnou energii, která doslova proudí skrz celý Váš interiér. Nechte se jí pohltit. A co víc, pyšním se přesně 150 kusy ručně vkládaných českých křišťálů firmy Preciosa, které společně s vůní Wood & Citrus vytváří dokonalé souznění. Intenzitu vůně si regulujte pomocí ventilace dle vlastní potřeby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LUXURY DIAMONDS EDITION |
|---|---|
| EAN: | 8594206710167 |
| Obsah balení: | Krabička obsahuje pohledovou část (medvídka) včetně držáku k uchycení do mřížky ventilace, vůni balenou v transparetní PET folii, návod k použití. |
| Hmotnost: | 18g |
| Rozměry krabičky: | 12x9x4 cm |
| Rozměry medvídka: | 5x5,5x1 cm |
| Výdrž vůně: | až 28 dní |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOTHESS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vítová 122, 763 16, Fryšták, Česká Republika |
| E-mail : | info@hothess.cz |


