MaiBi Red Shine
![]()


MaiBi Red Shine
Detailní popis produktu
Red Shine Vám přináší medvídka, díky kterému se každé srdce rozzáří. Svou barvou se skvěle hodí jako dar k projevu lásky a spolu se sladkou vůní Sweet and Strawberry Vám navodí láskyplnou atmosféru. Vyjádřete své city beze slov. Medvídek MaiBi to řekne za Vás. Intenzitu vůně si regulujte pomocí ventilace dle vlastní potřeby.
Složení vůně Sweet Strawberry: sladká, ovocná, květinová.
Možnost zakoupit náhradní náplně
Výsledný odstín barvy produktu se může mírně lišit s ohledem na světlo a nastavení Vašeho zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EXCLUSIVE CHROME EDITION |
|---|---|
| EAN: | 8594206710204 |
| Obsah balení: | Krabička obsahuje pohledovou část (medvídka) včetně držáku k uchycení do mřížky ventilace, vůni balenou v transparetní PET folii, návod k použití. |
| Hmotnost: | 18g |
| Rozměry krabičky: | 12x9x4 cm |
| Rozměry medvídka: | 5x5,5x1 cm |
| Výdrž vůně: | až 28 dní |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOTHESS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vítová 122, 763 16, Fryšták, Česká Republika |
| E-mail : | info@hothess.cz |
