MaiBi Titan Shadow
![]()


MaiBi Titan Shadow
Detailní popis produktu
Věřím, že svým neutrálním odstínem zaujmu každého. Zkrátka jsem ideální volba v případě, že váháte, jaký odstín zvolit. Skvěle mě doplňuje vůně Wood & Citrus, díky které provoním Váš interiér vozu dřevitými tóny a svěžím citrónem. Jsem medvídek MaiBi v barvě Titan Shadow. Intenzitu vůně si regulujete pomocí ventilace dle vlastní potřeby.
Složení vůně Wood & Citrus: dřevitá, kořenitá, citrusová, ambrová.
Možnost zakoupit náhradní náplně
Výsledný odstín barvy produktu se může mírně lišit s ohledem na světlo a nastavení Vašeho zařízení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | EXCLUSIVE CHROME EDITION |
|---|---|
| EAN: | 8594206710020 |
| Obsah balení: | Krabička obsahuje pohledovou část (medvídka) včetně držáku k uchycení do mřížky ventilace, vůni balenou v transparetní PET folii, návod k použití. |
| Hmotnost: | 18g |
| Rozměry krabičky: | 12x9x4 cm |
| Rozměry medvídka: | 5x5,5x1 cm |
| Výdrž vůně: | až 28 dní |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HOTHESS s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vítová 122, 763 16, Fryšták, Česká Republika |
| E-mail : | info@hothess.cz |
